İllüstrasyon Kupa – Saha Aktivitesi

Kupa Mug Aktiviteleri

Yazar Sarper Balci

Kasım 20, 2019

Yeşil perde önünde çekilen fotoğraf ekibimiz tarafından hızla karikatürize edilerek kupaya giydirilmiştir.

Kişiye özel saha aktiviteleri, festival, lansman ve kongrelerde, ziyaretçilerin eğlenceli zaman geçirirken, stant alanlarında bulunan markaların da bilinirliği arttırmak adına yapılan özel projelerdir. Kişiye özel kupa baskısı, ister resimli, ister isme özel, isterse de karikatür baskılı olarak farklı şekillerde ziyaretçilere sunulur.

Gerilla aktivitesini bir parçası olan kupa baskı aktivitelerinde, fotoğraf baskılı fincan tercih edilmişse, stant alanı içine yerleştirilmiş yeşil fon (greenbox) perdesinde çekilen fotoğraflar, anında istenilen beyaz, renkli veya sihirli kupalara basıldıktan sonra ziyaretçiye teslim edilir.

İstenirse günlük belirli adetlerde (100 / 250 / 500), istenirse roadshow konseptine farklı tarihlere yayılmış olarak, istenirse de daha sonradan teslim edilmek üzere ofis ortamımızda hazırlanabilecek tüm kupa bardak ürünlerimiz, bize dijital ortamda sağlanacak isim listesi ile entegre olarak tasarlanarak siz değerli müşterilerimize sunulur.

Bardaklarımız, elle ve bulaşık makinesinde defalarca yıkanmaya karşı özel bir sır ile kaplanmış olup, renk ve kalitesini uzun bir zaman saklayabilecek yapıda tasarlanmıştır. Özel kutusunda, güzel bir hediye olarak müşterilerinizle gönül rahatlığıyla paylaşabilir, marka bilinirliğinizi, orijinal ve göz alıcı bir şekilde sunabilirsiniz.

Yıllar içinde, farklı sektörlerde, birbirinden farklı aktivite, lansman, road show, vb farklı etkinliklerde, farklı adet ve konseptler dahilinde, yüzlerce markaya hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Tecrübeli ekibimiz, bardakların tesliminin yanında, arzu ettiğiniz takdirde, müşteri kitlenizden farklı bilgileri de tahsis edebilir, bunları sizlerle dijital ortamda paylaşabilmektedir.

Kupa bardak aktivitesinin, siz değerli müşterilerimizin tanıtımlarında yardımcı olacağına inanıyoruz.

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler

WhatsApp chat