Kişiye Özel Resimli Kupa – Saha Aktivitesi

Kupa Mug Aktiviteleri

Yazar Sarper Balci

Kasım 20, 2019

Fuar, lansman ve kongre aktivitelerinin vazgeçilmezlerinden biri olan kişiye özel fotoğraflı kupa ürünleri, kişiselleştirilebilir olarak tasarlandığında, marka bilinirliğini maksimum seviyeye çekerken, ziyaretçinizin de ilgisini çekmeyi başarır. Kişiye özel fotoğraflı kupa aktivitesi ile standa gelen ziyaretçiniz, ekibimize ismini söyledikten kısa bir süre sonra, markanıza özel olarak tasarlanmış görselin istenilen bölümüne ismi yazılarak dakikalar içinde kişselleştirilebilir. Günde 250 adet ve üzeri baskıların kolay bir şekilde yapıldığı özel tasarlanmış sistemimiz sayesinde, bulaşık makinesinde yıkamaya dayanıklı porselen veya seramik kupa (mug) hedef kitlenizle en kısa ve doğru şekilde buluşturulur.

Kupa baskılarımız, şirket içi organizasyonlarda, kurumsal aktivitelerde, eğlenceli takım aktivitelerinin bir parçası olarak kullanılabileceği gibi, kurumsal etkinlik hediyesi, şirket içi motivasyon önerisi gibi farklı şekillerde de tasarlanabilir. Sanal aktivitelerle de birleştirilerek, sosyal medya unsurlarını entegre edebilir, yılbaşı, 8 mart kadınlar günü, şirket piknik organizasyonları, 23 Nisan, vb farklı etkinlikler için de güzel bir alternatif olarak sunulabilmektedir.

İsteğe göre arzu edildiği an, aktivite merkezinde veya isim listesi tarafımıza sonradan paylaştırılmak kaydıyla, en kısa sürede ekibimiz tarafından hızlı teslimatı sağlanır.

Kişiye özel kupa aktivitesinin en sade haliyle, müşterilerinize eğlenceli hediyeler vermek için bizimle temasa geçebilirsiniz. Gerilla aktiviteler için de uygun bir seçenek olarak değerlendirilebilir.

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler

WhatsApp chat