Bize Ulaşın

Hangi Ürünle İlgileniyorsunuz

(533) 267-8904

Pazartesi – Cuma 10:00 to 17:00

Adresimiz

Nish İstanbul Residence
Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44
B Blok D:68 K:5 34197 Bahçelievler – İSTANBUL

S.S.S.

Aktiviteden kaç gün önce haber verilmelidir?

Kupa aktivitesine başlamadan önce bizimle tasarımların paylaşılması ve kupa siparişlerinin verilmesi için 7 iş günü öncesi haber verilmesi yeterlidir. Şehir dışında (Antalya, Ankara, vb) yapılacak aktiviteler için 2 gün kargolama süresi mevcuttur. Kargo bedelleri müşteriye ayrıca faturalandırılacaktır.

Aktiviteden kalan kupalara ne olur?

Belirli filtrelemeler sonucu veya az katılım olması durumunda, kalan kupalar müşteriye teslim edilir. Bu kupaların farklı bir aktivitede kullanılması istenildiğinde, kupa bedelleri hariç tutularak günlük hizmet bedeli uygulanır.

Hangi şehirlere hizmet verebiliyorsunuz?

İstanbul dışında hizmet verdiğimiz şehirlerin başında Antalya (Lara, Belek, Kemer), İzmir (Çeşme dahil), Ankara ve Bursa bulunmaktadır. 

Fiyatlandırmayı nasıl yapıyorsunuz?

Sizden gelen brief dahilinde, gün, kupa ve adet sayısını baz alarak, işin planlamasını yapıyor ve buna paralel olarak ekip yapılandırmasını yapıyoruz.

Aynı aktivitede birden fazla firmaya teklif veya hizmet veriyor musunuz?

Yaptığımız işin doğası gereği aynı kongrede birden fazla firmaya aynı aktivite kesinlikle satılmamaktadır. Etik açıdan ve kaynaklarımızın daha verimli kullanılaması adına teklif verilse dahi, ilk onaylayan firma her zaman için işi ilk alan müşterimiz olmaktadır.

Saha ekibinizden bahseder misiniz? Nasıl bir ekiple geliyorsunuz?

Çekirdek ekibimiz, 1 fotoğrafçı, 1 operatör (dijital montajlama yapabilen) ve 1 press operatörü olmak üzere en az 3 kişiden oluşmaktadır. İşin kapasitesine göre günlük 50 kupa olan aktivitelerde, genel bütçeyi ekonomik hale getirmek için 1 personel ile fotoğraf çekimi, press operatörü ve dijital montajlama operatörü görevleri yapılabilmektedir. Günlük 300 adedi geçen işlerde de hızlı ilerleyebilmek adına 1 joker personel (isim alma ve press operatöre destek) alarak ekibimizi genişletebiliriz.

Yüksek adetli festival aktivitelerinde geniş saha ekibi mümkün müdür?

Günlük teslim rakamları 500’ün üzerinde olan, çift ekip veya fazlası durumlarda, geliştirdiğimiz özel genişleme teknolojisi ile, yazıcı havuzları kurarak, simültane montajlama atölyeleri kurabiliriz. 

İllüstrasyon (karikatürize) kupa olarak nitelendirdiğiniz hizmet nedir?

Özel olarak geliştirilmiş sistemimizle, baz ekiple (3 kişi) gün boyu 200 kişiyi karikatürize edebiliyoruz. Müşterinin önceden seçmiş olduğu farklı gövdelere giydirme yapabilecek tasarım çalışmaları sonrası, ister anlık kupa aktivitesi olarak, ister sonradan teslim paketimizle sizlere hizmet verebiliriz. 

Ücretlendirme politikanız nedir?

Şehiriçi aktivitelerde verilen fiyatlarımız, sizden gelen brief sonrası herşey dahil olarak verilmektedir. Şehir dışı aktivitelerde, kupa ve hizmet bedelimizin dışında tüm giderler (konaklama, iaşe bedelleri, yemek, ulaşım ve kargo giderleri), kişi adetleri belirtilerek verilmektedir. Antalya bölgesinde planlama sırasında müsaitlik durumu da düşünülerek press operatörü ve fotoğrafçı hizmeti lokal olarak karşılanabilir. Ödeme planlaması için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Kupa

Tasarımınız, kişiye özel olarak kupanızın üzerinde!

Katılmayı düşündüğünüz yeri, logo/kurumsal kimlik bilgilerinizi verin, ister sizin hazırladığınız tasarımı kullanalım, isterseniz tecrübeli ekibimiz size en uygun tasarımı hazırlasın. Karar sizden, uygulaması Carbonima Artworks'den!

Carbonima Artworks

Güldüren Kareler

Bize ulaşın

Aktiviteleriniz, lansman ve motivasyon toplantılarınız, doğumgünü ve kutlamalarınız için bize danışabilirsiniz.

WhatsApp chat