Submit your design

Biz
Kimiz

12 yılı aşan tecrübesi, hızlı ve kaliteli hizmeti, sürpriz etki yaratacan doğasıyla, kişiye özel kupa hizmetini vermekteyiz. Kapasiteniz ne olursa olsun, müşterilerinizi ve ziyaretçilerinizi etkileyecek tasarımlarla akılda kalacak, marka bilinirliğini en üst seviyeye taşıyacak ürünlerle tanışın.

Kişiye özel aktivitelerin vazgeçilmesi olan kahve fincanı veya başka ismiyle Mug, firmaların ilk aklına gelen promosyonel ürünlerinden olmaktadır. Yoğun ziyaretçi akımına uğrayan fuar, kongre ve festivallerin dışında, daha düşük kapasitesi olan lansman partileri, doğumgünleri ve kutlamalar gibi geniş bir yelpazeye sahip kullanım alanı ile kişiye özel kupa hizmetimiz popülerliğini asla kaybetmez. Anlık fotoğraf çekimi ve tamamen kişiselleştirilebilir yapısıyla, müşterilerinize ve ziyaretçileriniz ilginç, zevkli ve akılda kalır bir hediye verme şansına sahip olursunuz.

Markanız kupanızın üstünde. Hem kişiye özel, hem anında!

İster sizden aldığımız tasarımı, ister size özel olanı, en kaliteli, hızlı ve istenilen adette kupaların üzerine baskı alabiliriz.

Neden Anında?

Fuar, etkinlik alanı ve kongre gibi tanıtım alanlarında, hızlı müşteri/ziyaretçi trafiği, ekibimizin sunduğu uygulamada tasarımın hazırlanarak hemen teslim edilmesi mantığına uygundur. Bu esnada, siz değerli müşterilerimiz, ziyaretçilerinizle sohbet ederek, beklenen zaman içinde ürünlerinizi tanıtabilir, beklemenin sonunda hazırlanan kupayı sunarak, markanızın akılda kalınabilirliğini maksimize edebilirsiniz. 

Lansman toplantılarında, 50-100-150 adetlik özel paketlerimiz sayesinde, daha portatif bir alanda hızlı bir şekilde ekibinizi ödüllendirebilirsiniz.

Lansman Paketi

Fuar aktiviteleriniz, günlük 250-500 adetlik özel paketlerimiz sayesinde, profesyonel fotoğrafçımız, bilgi almanıza yardımcı olan operatörümüz ile ziyaretçilerinizi özel hissettirebilirsiniz.

Fuar Paketi

Kongre aktivitelerinizde, günlük 250-500 adetlik özel paketlerimiz sayesinde, profesyonel fotoğrafçımız, bilgi almanıza yardımcı olan operatörümüz ile ziyaretçilerinizi özel hissettirebilirsiniz.

Kongre Paketi

Müşterilerinize kongre ve fuar aktiviteleri dışında da kişselleştirilmiş kupa bardak hediye etmeyi planlıyorsanız, çekilen fotoğrafları veya kendi fotoğraflarını bize göndererek size ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

Sonra Teslim Paketi

Aktivite sırasında fotoğrafı çekilen ziyaretçilerinizin karikatürize edilmiş fotoğraflarının önceden belirlenmiş gövdeye giydirme gibi özel tasarımların uygulamasını gerçekleştirebiliriz.

İllustrasyon Paketi

Kupa

Tasarımınız, kişiye özel olarak kupanızın üzerinde!

Katılmayı düşündüğünüz yeri, logo/kurumsal kimlik bilgilerinizi verin, ister sizin hazırladığınız tasarımı kullanalım, isterseniz tecrübeli ekibimiz size en uygun tasarımı hazırlasın. Karar sizden, uygulaması Carbonima Artworks'den!

Carbonima Artworks

Güldüren Kareler

Bize ulaşın

Aktiviteleriniz, lansman ve motivasyon toplantılarınız, doğumgünü ve kutlamalarınız için bize danışabilirsiniz.

WhatsApp chat